درباره شمیم عطر

10 / 10
از 1 کاربر

معرفی شرکت بازرگانی شمیم :

شرکت بازرگانی شمیم فعالیت خود را از سال 1368با مدیریت آقای فرشاد شرقی در زمینه واردات و توزیع عطر و ادکلن و لوازم آرایشی و بهداشتی آغاز نموده است . تهیه بهترین محصولات خارجی و عرضه آن با نازلترین قیمت به مشتریان عزیز همیشه مد نظر مدیریت بوده است .

وجود کالای اصلی و قیمت مناسب مهمترین دغدغه مصرف کنندگان هنگام خرید است که توجه و مورد اهمیت قرار گرفتن آن در سر لوحه شرکت ، باعث تداوم و پیشرفت شرکت بازرگانی شمیم  در طی این سالها بوده است .

این شرکت همچنین در سال های اخیر اقدام به واردات عطر ها و ادکلن های با کیفیت و اورجینال با سایز عطر های جیبی نموده است که در جهت خرید آسانتر برای مردم عزیزز کشورمان و همچنین راحتی استفاده از عطر ها و ادکلن های مطرح و برندبرای همهه اقشار جامعه بوده است

ضمنا نمایندگی برند LOMANI را نیز شرکت بازرگانی شمیم عطر ایرانیان در اختیار داشته و شما می توانید عطر و ادکلن های برند LOMANI را نیز به طور مستقیم از این شرکت تهیه نمایید. شرکت شمیم عطر ایرانیان دارای چندین لاین از محصولات آرایشی بهداشتی میباشد .لاین عطر و ادکلن - لاین محصولات بهداشتی سورفین  مراقبت از موی جوجو - لاین ابزار آلات کارآموزی و آرایشی ورژن و لوازم برقی شخصی رکسون که همگی جزء برندهای مطرح و معروف میباشند .

شرکت بازرگانی شمیم محصولات خود را از طریق تیم فروش مجرب در اختیار علاقه مندان  نمایندگیها و فروشگاهای معتبر در سراسر کشور قرار میدهد .

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :