ویژگی یک ریش تراش خوب

10 / 10
از 1 کاربر


ویژگی های یک ریش تراش (ماشین اصلاح صورت) خوب

همان طور که میدانید ماشین اصلاح و ریش تراش در زندگی روزمره آقایان کاربرد فراوانی دارد
خرید ریش تراش های برقی بر حسب نوع تیغه آن ها تقسیم بندی می شوند. انواع ریش تراش شامل دوار و فویلی می باشد. پس در هنگام خریدمان دقت کنیم، این روزها ماشین ریش تراش خریدن با توجه با نمونه های متفاوت موجود در بازار هنر و البته آگاهی میخواهد.

ریش تراش های برقی دوار دارای تیغه های دایره ای شکل و قابل انعطاف هستند که به کاربر امکان اصلاح در تمامی جهات صورت را می دهند. موتور ریش تراش های دوار نسبت به ریش تراش های فویلی صدای کمتری دارد و موهای بلند را با سهولت بیشتری کوتاه می کند. ریش تراش های دوار مناسب افرادیست که می خواهند چند روز یکبار صورت خود را اصلاح کنند. عیب این ریش تراش ها آن است که برای افراد با پوست حساس مناسب نیستند.

ریش تراش های فویلی از تیغه های نوسانی در پشت ورقه های فلزی سوراخ دار تشکیل شده اند. قسمت فویلی ریش تراش مو را بلند نموده و به سمت تیغ هدایت می کند و سپس توسط تیغ بریده می شود.

یک ماشین ریش تراش خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشد و گاهی برای مان سوال میشود که ماشین ریش تراش چی خوبه و ماشین اصلاح در حد تیغ چی بخرم؟

ریش تراش یا ماشین اصلاح قدیمی و جدید هر دو یکی از ابزارهای اصلاح صورت می باشد که در صورت انتخاب مناسب می تواند موجب صاف تر شدن و یکدستی پوست صورت شود. در سال های اخیر ابداعات متنوعی در طراحی ریش تراش ها اعمال شده است. مهمترین ویژگی های یک ریش تراش خوب به شرح زیر می باشد:

طراحی ارگونومیک: ارگونومیک بودن یا خوش دست بودن به آن معناست که ریش تراش به گونه ای طراحی شده باشد که به راحتی استفاده شود.

ضدآب بودن: ضدآب بودن ریش تراش به شما این امکان را می دهد که در هنگام دوش گرفتن بتوانید صورت خود را اصلاح کنید. همچنین ریش تراش را بعد از استفاده بشویید و به این ترتیب به راحتی تمیز نمایید.

سر لولادار: این ویژگی باعث می شود که تیغ راحت تر روی صورت حرکت کند و شکل صورت را به خود بگیرد.

باتری قابل شارژ: ماشین ریش تراش شارژی که با باتری قابل شارژ کار می کنند، این مزیت را دارند که سیم ندارند و مزاحمت ناشی از سیم در هنگام اصلاح، شما را اذیت نخواهد کرد.

تریمرهای قابل جدا شدن: زمانی که نخواهید موهای صورت کامل تراشیده شود و می خواهید ریش کوتاهی داشته و آن را اصلاح کنید، این ویژگی بسیار مفید خواهد بود. بعضی ریش تراش ها همین قابلیت را به علاوه قابلیت خط زن نیز دارند.

نکته: ماشین ریش تراش می بایست ضد حساسیت باشد، برای پوست های حساس می بایست در خرید ماشین ریش زنی خوب دقت کرد. انواع ماشین های ریش تراش رکسون از همین قابلیت برخوردار هستند.

نکته: تیغ های ماشین اصلاح مردانه جهت صفر زنی ، بسیار حائز اهمیت می باشد. قیمت ماشین ریش تراش ، امکانات، عوارض استفاده از انواع ماشین اصلاح سر و صورت از نکاتی ست که باید هنگام خرید به آن ها توجه کرد.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :